Інтернет

Війни браузерів: Chrome обійшов Firefox, але у Mozilla вже готова відповідь

Браузер Google Chrome недавно в черговому рейтингу обійшов за популярністю свого найближчого конкурента – Mozilla Firefox. Про це повідомляє сервіс Net Applications, який збирає дані про відвідувачів 40000 веб -сайтів.
Недавні показники сервісу вказують, що у Chrome набралося 17,52 % користувачів, що відсуває Firefox з 17,26 % на другу позицію. Примітно, що Net Applications, на відміну від інших статистичних служб, ніколи не давала перевагу оглядачеві Google.

google-chrome_500

Найближчим часом Firefox може знову знайти довіру користувачів: в бета -каналі браузера використовується перероблений призначений для користувача інтерфейс Australis. Цей UI скоро буде представлений в стабільній версії 29, і його вже можна скачати з офіційного сайту Mozilla.

Читайте також: Паролі, збережені в Google Chrome, може побачити хто завгодно!

Браузери Microsoft у своїй сукупності і раніше займали левову частку ринку, зберігаючи популярність серед більш ніж 55 % користувачів. При цьому минулого місяця всі версії Internet Explorer займали 59 %, так що тут можна спостерігати негативну тенденцію. Найпопулярнішим браузером, як в сімействі Microsoft, так і серед всіх конкурентів, залишається IE 8, якому належить більше 21 % веб -запитів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments