Інтернет

Марк Цукерберг пообіцяв ретельніше захищати дані користувачів

Глава Facebook постав перед парламентом Євросоюзу у зв’язку з недавнім масштабним витоком даних. Цукерберг вибачився та розповів про намір уникати подібних скандалів у майбутньому.

Марк визнав провину компанії і заявив про те, що співробітники Facebook проявили безвідповідальність. Тим не менш, за його словами, подібних проблем буде набагато менше.

«Я хочу змінити стратегію і зробити внесок у безпеку даних користувача», – повідомив Цукерберг.

У першу чергу це стосується штату співробітників. Цукерберг пообіцяв збільшити кількість робочих, що займаються питаннями безпеки користувальницьких даних.

«Це може значно позначитися на наших доходах. Але збереження конфіденційної інформації завжди буде для нас в пріоритеті», – зазначив глава Facebook.

Також Марк розповів про те, які заходи приймаються вже зараз. Зокрема, мова зайшла про дослідженні додатків, які підключаються до Facebook. За словами Цукерберга, співробітники соцмережі вже перевірили кілька тисяч додатків на наявність підозрілої активності. З них більше 200 були видалені, так як вони зловживали конфіденційними даними користувачів.

Крім цього, у власників облікових записів з’явиться більше контролю над всією інформацією, яку зберігає у себе Facebook. При цьому всю її можна буде видалити з серверів соцмережі.

Окремо зайшла мова про фейкові новини. Цукерберг повідомив, що в Facebook ведеться активна боротьба проти недостовірних джерел. Багато акаунтів, які поширюють неправдиві новини видаляються вже через кілька хвилин після створення.

Парламент не обійшов увагою і вибори в США 2016 року. Глава Facebook визнав помилки своєї команди, повідомивши, що вони не змогли попередити дій з боку Росії, тим самим давши їм можливість вплинути на вибори президента. Тим не менш Марк пообіцяв надалі не допустити подібного.

Натхнення: www.macdigger.ru

Кнопка «Наверх»