Фото

Хай живе стріт-арт! Хай живе «Respublica»! (фото)

Невелике містечко Кам’янець-Подільський, розташоване в Хмельницькій області, вже в цьому році може отримати неофіційний статус української столиці вуличного мистецтва. І мова не тільки про вуличні малюнки. Хоча сьогодні поговоримо саме про них.


Практично в кожному населеному пункті планети можна зустріти графіті або вуличні малюнки, або спроби просто щось намалювати. Не кожне місто може залучити просто так відоме ім’я в середовищі стріт-арту. Кам’янець-Подільському пощастило в цьому плані. Фестиваль «Республіка» значно поліпшив вулиці міста і навіть позначився на світовій карті, як місто стріт-арту.


В цьому році виповнюється п’ять років фестивалю «Respublica», який з року в рік незмінно проходить саме тут, у Кам’янець-Подільському. Нові малюнки на даний момент недоступні, адже фестиваль стартує з 4-го вересня 2015 року.

А поки повернемося найближчим минуле. Завдяки активності організаторів «Respublica», Кам’янець-Подільський виявився першим українським містом, що з’явився в галереї «Google Street Art», всесвітній базі творчості в глобальних масштабах.За п’ять років існування фестивалю, місто дійсно змінилося в кращу сторону. На вулицях населеного пункту можна побачити малюнки іменитих художників-райтерів і не менш відомих колаборацій. Багато малюнків на вулицях Кам’янець-Подільського вже встигли потрапити в умовно-віртуальні рейтинги кращих зразків стріт-арту України і Європи. Нижче ми пропонуємо вам подивитися цілу галерею стріт-арту, створеного в рамках фестивалю «Respublica».


Натхнення: re-actor.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button