Фото

Загадкове народження острови в Північній Кароліні, США

НАСА опублікувало супутникові знімки які показують новостворений острів Шеллі або Черепашковий острів. Ділянка суші сформувалася в листопаді минулого року в Північній Кароліні.

Фотографії, зроблені супутником «Лендсат-8», показують піски, які виросли в острів, вперше зареєстрований в листопаді 2016 року в мілководній зоні у Кейп-Пойнта. Другий знімок, зроблений в січні 2017 року, показує, як хвилі б’ються об мілководний регіон біля кінця мису, говорить НАСА. І саме там в кінцевому підсумку сформувався острів. Третє зображення, зроблене в цьому місяці, показує острів, довжина якого 1,6 км.

«Чому дно в цьому мілководному регіоні виступило назовні — складне питання. На нього складно відповісти без точних спостережень », — каже геоморфолог Ендрю Ештон. Одна з версій передбачає, що рівень води опустився після того, як штормові хвилі нагромадили осадові породи так, що вони стали близькі до поверхні.

Острів Шеллі привернув увагу майже 2 місяці тому. А 14 липня на берег викинуло військово-навчальний механізм епохи Другої світової війни. Пристрій мав форму торпеди і викликав евакуацію з острова, який популярний у туристів.

Черепашковий острів отримав своє ім’я, так як засипаний численними і добре збереженими черепашками. Але це місце небезпечне для відвідування — від Кейп-Пойнта його відокремлює смертоносна протока, повна акул.

Експерти кажуть, що острів може змити наступним великим штормом. До того моменту об’єкт знаходиться в сфері повноважень округу Дейр.

Кнопка «Наверх»