Наука

Геймери відчувають щотижневі напади люті

Сьогодні захопитися комп’ютерною грою дуже просто. Виконуючи додаткові місії і отримуючи бонуси, людина може не помітити, як за грою пройшов весь день! На жаль, це не дуже корисно…

Вчені з Університету Східної Фінляндії виявили, що занурюючись в гру люди частіше відчувають напади неконтрольованого гніву. А згідно з даними сайту онлайн-гемблінгу Time2Play найбільше зляться ті, хто грає на Xbox. Такі гравці більше одного з п’яти разів заявили, що щодня впадають в лють під час своїх ігор.

Time2Play опитала понад 1000 жителів США старше 18 років, які грали у відеоігри не менше чотирьох годин на тиждень. З усіх респондентів 41,9% стверджують, що вони стикаються з сильним гнівом приблизно раз на тиждень, а 8,6% — один раз на день (під час гри). Трохи менше 6% постійних гравців повідомили, що вони зриваються з місця частіше одного разу на день.

Учасникам також запитали, які ігри, на їхню думку, викликають найбільшу лють. Франшиза Call of Duty посіла перше місце у 23,5% учасників дослідження. Більш “доброзичливі” ігри Mario Kart і Minecraft були названі 22% і 21,2% учасників відповідно. Впритул за ними йдуть League of Legends, яка викликає гнів у 20,1% учасників, Super Smash Bros — ще 19,7% і Grand Theft Auto — 19,4%.

Ступінь впливу відеоігор на гравця, мабуть, також залежить від консолі: 21,3% гравців Xbox відчувають лють один раз на день, але те ж саме стосується лише 14,1% гравців на ПК.

Ця лють також проявляється в різних формах, 18,4% зізнаються, що зламали щось в гніві. Для 73,2% це був їх контролер, клавіатура або миша, інші поширені жертви геймерської люті — гіпсокартон, телевізори, телефони та посуд.

На жаль, близько 25,5% учасників дослідження постраждали від їх люті. Цей показник був найвищим для користувачів Xbox-29,7%, а для мобільних геймерів — 25,1%.

Чому це відбувається?

Науковий підхід пояснює, що однією з причин такої поведінки є розчарування у власній грі, викликане або неодноразовими невдачами в грі, або невдачами на останній хвилині, або програшем новачкові.

Якщо говорити про підлітків, то перерви під час гри, такі як необхідність виконувати домашні завдання, а також технічні проблеми, такі як погане підключення до Інтернету, також викликали гнів.

Діти, які брали участь у дослідженні, сказали, що їх гнів проявлявся у вигляді криків, лайки, штовхання меблів, кидання підручних предметів, таких як консоль, і виходу з гри.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments