Наука

Біотехнології дозволять сучасним людям дожити до тисячі років

Біотехнології дозволять сучасним людям дожити до тисячі років, вважають учені-футуристи. Для цього достатньо підтримувати здоров’я організму на рівні 20-річної людини.

Вчені перерахували технології майбутнього, які дозволять сучасним людям жити до тисячі років. Активно розвиваються і фінансуються такі галузі науки, як біоінженерія, робототехніка, регенеративна медицина і нанотехнології. За деякими даними, в 20 років середня смертність людини дорівнює всього 0,001%. Тривалість життя може досягти тисячі років, якщо постійно підтримувати гомеостатичну здатність молодого віку.

Старіння характеризується тим, що в м’язах стає все менше кровоносних судин, а органи руйнуються. Гарвардська медична школа за допомогою маніпулювання геномом збирається впоратися з цією проблемою. Сповільнюють старіння мозку такі харчові добавки, як амінокислоти.

До 2024 року їх частка на світовому ринку може досягти 11 млрд доларів. Однак, песимістично налаштовані вчені називають “біологічною стелею” вік 120 років, досягнутий найстаршими довгожителями.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button