Екологія

Глобальне потепління скоротило безпечний час для роботи на відкритому повітрі

Нове дослідження показало, що якщо Земля прогріється ще на 2 °C, то працювати влітку на відкритому повітрі буде небезпечно в багатьох регіонах низьких широт.

Фото від SUNG YOON JO

Нове дослідження вчених з Університету Дюка, показало, що в міру підвищення рівня тепла і вологості протягом дня, у співробітників, що працюють на відкритому повітрі, буде менше часу на роботу в комфортні більш прохолодні години. Це призведе до значних втрат робочої сили в усьому світі.

Економічні втрати, пов’язані з цим можуть скласти до $1,6 трлн на рік, якщо потепління перевищить 2 °C в порівнянні з нинішнім.

Згідно з дослідженнями, особливо це вплине на працівників в Азії, на Близькому Сході, в Африці і західній частині Тихого океану.

“На жаль, багато країн і людей, які страждають і постраждають у майбутньому, не несуть відповідальності за основну частину викидів парникових газів,” – твердить Люк Парсонс, дослідник клімату в школі навколишнього середовища Дюка Ніколаса,

У дослідженні наголошується, що багато працівників, які живуть в тропічному кліматі, вже припиняють роботу вдень, тому що занадто жарко. Незважаючи на це, близько 30% від цієї втраченої робочої сили все ще можна відновити, якщо починати роботу рано вранці.

Але ця здатність адаптуватися буде швидко знижуватися, оскільки навіть в найхолодніші години дня стане занадто жарко.

Якщо середні глобальні температури підвищаться ще на 2°C, в порівнянні з нинішніми, то втрати робочої сили в найхолоднішу половину дня перевищать поточні втрати в найспекотнішу половину. Критично важливі роботи, такі як сільське господарство або будівництво, стане практично неможливо безпечно виконувати в денні години влітку.

Згідно з дослідженнями, Індія, Китай, Пакистан та Індонезія, де більша частина населення працює на відкритому повітрі, зазнають найбільших втрат. А в 14 менш населених країнах втрати на душу населення можуть бути ще вище. Це: Бангладеш, Таїланд, Гамбія, Сенегал, Камбоджа, Об’єднані Арабські Емірати, Бахрейн, Катар, Бруней-Даруссалам, Гана, Того, Бенін, Шрі-Ланка і науру.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments