Екологія

Вчені винайшли економну систему фільтрації повітря

Вчені на чолі з доцентом Джеффом Оббардом з Департаменту цивільної та екологічної інженерії винайшли систему фільтрації, яка дозволяє контролювати забруднення повітря всередині приміщень, навіть сильно запилених і задимлених. Система встановлюється на вентилятор будь-якого типу і здатна видалити з повітря в приміщенні тверді частинки розміром менше 2,5 мікрон в діаметрі, а також знизити рівень летких органічних сполук.

112-550

Завдяки своїй конкуретній ціні новинка ідеально підходить для використання в соціальних установах. Наприклад, лікарнях, дитячих садах, житлових будинках, офісах і т.п. Окрім того, якщо у вас бракує коштів на купівлю нових дверей, зверніться в http://doormaster.kiev.ua/, майстри якої відремонтують вам старі металеві двері.

Читайте також: ВООЗ: Брудне повітря забрало життя 7 мільйонів людей за рік

Розвиток цієї системи є своєчасним у світлі недавньої доповіді ВООЗ про ризики потрапляння при вдиху всередину частинок PM2.5, які пов’язані з цілою низкою серцево-судинних і респіраторних захворювань, включаючи рак.
Проста, але ефективна система була випробувана в суворих умовах смогу – в одній школі в провінції Ріо в лютому цього року, коли на Суматрі спалахнули пожежі, і стандартизований показник ступеня забрудненості повітря (PSI) в країні становив 750 одиниць – це в дев’ять разів більшем від норми, встановленої ВООЗ. Незважаючи на те, що приміщення в школі були сильно задимлене, система очистила повітря від PM2.5 до безпечного рівня.

Як очікується, система фільтрації під брендом AiRazor, а також інші супутні товари, будуть доступні у продажу в Сінгапурі в середині червня цього року. AiRazor також планує продавати свої продукти в Тайвані та на ринках інших азіатських країн.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button