Авто

Хочете безкоштовний водневий автомобіль? Їдьте до Японії!

Поки в Японії діють дуже солідні субсидії. Так, субсидії від уряду Японії та місцевих префектур, які будуть надані покупцям майбутнього седана Toyota на паливних елементах, можуть скласти значну суму в три мільйони єн (29 500 доларів США).

Однак цього може бути недостатньо, щоб залучити покупців. Тим більше поки немає необхідної інфраструктури – до березня 2015 року в Японії буде всього близько ста заправок для водневого транспорту.

foto_cikavosti_10.08.2014-014

На цьому тлі японське ділове видання Nihon Keizai повідомило про додаткові заходи, які розглядаються в уряді для залучення покупців до водневим авт. Так, обговорюється варіант безкоштовної роздачі машин, що працюють на паливних елементах, можливість безкоштовної заправки воднем і безкоштовний проїзд по платних магістралях.

Читайте також: Водневий тренд: нові концепт-кари на найчистішому паливі

«План уряду прискорити початок ери водневих автомобілів не зміг створити ажіотажу в суспільстві, тому, щоб стимулювати революційні соціально-економічні зміни, потрібно розглядати більш радикальні методи», пише Nihon Keizai.

Між тим, президент компанії Tesla Motors Елон Маск вельми негативно відгукнувся про перспективи розвитку транспорту на водневому паливі. Маск вважає, що паливні елементи ніколи не стануть працездатними, а світові автовиробники просувають водневі технології тільки лише в якості маркетингового викрутаса.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button