Головна / Технології / Водневий тренд: нові концепт-кари на найчистішому паливі

Водневий тренд: нові концепт-кари на найчистішому паливі

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Незважаючи на те, що основна увага сьогодні приділяється гібридним та електричним альтернативним силовим установкам, автогіганти продовжують розробку паливних елементів, проводять випробування машин, що виділяють в навколишнє середовище водяну пару, і навіть анонсують продажі нових моделей на водні. Щонайменше три водневих автомобіля вийдуть на ринок в 2014-2015 роках.

Водневий тренд: нові концепт-кари на самому чистому паливі (1)

Автовиробники цікавляться водневими автомобілями з 1960-х. Однак на дорогах транспортні засоби з твердотільними паливними елементами і електромоторами почали з’являтися порівняно недавно.

Наприклад, Honda в 2005 році стала пропонувати FCX Clarity в оренду. А General Motors з 2007 року тестує водневу Chevy Equinox на дорогах загального користування. Розробки в області водневих силових установок є у Toyota, Hyundai, Mercedes-Benz і інших виробників. Сьогодні компанії впевнено заявляють, що такі перешкоди, як висока вартість паливних елементів, проблеми з безпечним зберіганням водню, відсутністю спеціальних АЗС — цілком переборні. Більше того, анонсуються все нові водневі моделі.

Водневий тренд: нові концепт-кари на самому чистому паливі (2)

Hyundai випустить серійний автомобіль на паливних елементах вже наступного року. Водневий кросовер Tucson (ix 35) почне продаватися, або пропонуватися для оренди в США, спочатку — на півдні Каліфорнії. Поки в штаті налічується дев’ять водневих заправок. Надалі географія таких АЗС буде розширюватися. Деталі про новий Tucson компанія оголосить 20 листопада на автосалонах в Лос-Анджелесі і Токіо. Але вже зараз представники Hyundai стверджують, що їм вдалося вирішити питання безпечного зберігання водню: численні краш-тести пройшли без інцидентів.

Honda Motor Co планує показати в Лос-Анджелесі Honda FCEV — концепт-кар на паливних елементах з ефектним аеродинамічним дизайном. Анонсується, що водневий автомобіль на його основі буде випущений в США і Японії в 2015 році, а пізніше буде пропонуватися і в Європі. А поки ми будемо використовувати традиційні автомобілі, аксесуари для яких ви найдете на http://mobilist.com.ua/.

Водневий тренд: нові концепт-кари на самому чистому паливі (3)

Toyota Motor оприлюднить концепт-кар на паливних елементах Toyota Fuel Cell Vehicle на Токійському автосалоні. Автомобіль почне пропонуватися також у 2015 році в Японії, Європі та США. Передбачається, що готова до виробництва воднева Toyota буде презентована вже в січні 2014 року в Лас-Вегасі. Чотиримісний седан буде пропонувати пробіг до 500 км, час його заправки воднем не перевищуватиме трьох хвилин.

 
Loading...
comments powered by HyperComments