Технології

Голландці почали виробляти туристичні підводні човни NEMO (фото+відео)

Голландська компанія вже почала виробляти одномісні та двомісні підводні човни для туристичних призначень. Так, NEMO може занурюватися на глибину до 100 метрів. Але постає питання про ціну.

Голландська компанія U-Boat Worx почала серійне виробництво єдиних у світі, призначених для особистого користування, підводних човнів – NEMO 1 (одномісна) і NEMO 2 (двомісна). Важить туристичний підводний човен 2,5 тонни, при повному заряді працює до 8 годин зі швидкістю до 3 вузлів, а занурюватися може на глибину до 100 метрів.

uboatworx.com

Маючи приблизно 1,5 метра у висоту, трохи більше 2 метрів в ширину і майже 3 метри в довжину, мініатюрні підводні човни NEMO вважаються найлегшими пілотованими підводними апаратами.

uboatworx.com

Бажаючі можуть удосконалити свій підводний човен, додавши роботизовану руку для захоплення об’єктів і гідроакустичні системи. З метою безпеки встановлена “тривожна кнопка”, яка наповнює киснем невеликий резервуар в задній частині, природним чином піднімаючи підводний апарат на поверхню.

“Ми поставили перед собою завдання надати безпечний і легкий доступ до підводного світу якомога більшій кількості людей. З ціновою революцією NEMO ми робимо наступний крок у цій подорожі з метою мати 1000 підводних човнів в експлуатації до 2030 року”, – пише засновник і голова U-Boat Worx Берт Хаутман.

uboatworx.com

Повідомляється, що при масовому виробництві ціни були знижені на 40%. Так, NEMO 1 і 2 скоро будуть доступні за ціною 545 і 590 тисяч доларів США.

У комплексі з підводним човном U-Boat Worx пропонує навчальні курси. За 12 днів очного навчання в Підцентрі Кюрасао (SCC) власник підводного човна отримає всі необхідні знання, щоб стати сертифікованим оператором.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button