Екологія

Головним джерелом пластику в океанах назвали США

Згідно з доповіддю Національної академії США, у 2016 році у Сполучених Штатах було виготовлено 42 млн тонн пластикових відходів, що робить країну найбільшим джерелом цього виду сміття. Близько 1 млн тонн всього виявилося в океані.

Згідно з даними організації, американська частка у глобальному обсязі пластичних відходів становить 42 млн тонн, що є більш ніж удвічі більшою часткою Китаю та частки 28 країн Європейського Союзу (включаючи Сполучене Королівство).

У середньому, кожен американець виробляє 130 кілограмів (кг) пластикових відходів на рік, Сполучене Королівство займає таке місце в списку з показником 98 кг на людину на рік, а Південна Корея становить 87 кг на рік.

По всьому світу щонайменше 8,8 млн тонн пластикових відходів щороку у світі. Це еквівалентно для скидання відходів сміттєвоз в океан кожну хвилину.

Якщо поточне зростання забруднення пластиком буде продовжуватись, до 2030 року світ викине 53 млн тонн в океани щорічно, або приблизно половина ваги риби, що виловили в морі, попереджається у звіті.

Звіти про доповідь вважають, що одним зі способів зменшення пластикових відходів є зменшення виробництва пластику. На їхню думку, перероблення “не може впоратися з переважною більшістю пластичних відходів, які ми виробляємо”.

Nathnennya: www.popmech.ru.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button