Авто

Porsche замінить дизельні моделі електромобілями

Поточна лінійка дизельних автомобілів може стати для Porsche останньою, пише Zdnet. У перспективі автовиробник збирається замінити такий тип двигунів на електричні.

Мова на внутрішньокорпоративних зборах йде про те, щоб повністю відмовитися від дизельних автомобілів. На їх місце, найімовірніше стануть повністю електричні версії. Остаточне рішення і напрямок розвитку будуть прийняті до кінця цього десятиліття, але активні обговорення про зміну курсу йдуть вже зараз.

В інтерв’ю Reuters гендиректор Porsche Олівер Блуме згадав про дизельний скандал, в якому опинився замішаний концерн Volkswagen. Він зазначив, що скандал кинув тінь в тому числі і на Porsche, оскільки марка належить Volkswagen Group. Обговорення майбутнього дизельних моделей посилилися після старту перевірки автомобілів Porsche Cayenne на предмет того ж заниження показників викидів вуглекислого та чадного газів. Перевірка почалася в червні.

Блуме розповів, що Audi і Porsche приносять 60% прибутку Volkswagen. Зараз обидві компанії сподіваються на значне оновлення виробництва при переході на електромобілі. Зокрема, це буде досягнуто за рахунок застосування нової бази для автомобілів під назвою PPE. Porsche витратить $1,2 млрд на ремонт і реорганізацію свого заводу в Штутгарті. Після цього він буде придатний для виробництва повністю електричних моделей.

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»