Авто

Компанія Mercedes створила самокеровану вантажівку майбутнього

Самокеровані легкові автомобілі створює вже не одна компанія, а як щодо самокерованих вантажівок? Автовиробник Mercedes-Benz розробив Future Truck 2025 (вантажівка майбутнього 2025), яка, на їх думку, повина як допомогти водіям в управлінні вантажівкою, так і значно знизити кількість автонегод.

foto_cikavosti_10.10.2014-019_resized

Технологія не розрахована на автоматичне пересування по міських дорогах, як, наприклад, автомобілі Google. За словами Mercedes, їхні вантажівки зможуть автоматично рухатися по трасі, де увага водіїв може знижуватися і виникає загроза сну за кермом.

Автовиробник для управління вантажівкою майбутнього використовує технологію Highway Pilot, яка може здійснювати рух по шосе. Однак для повноцінного управління транспортним засобом все одно необхідна допомога водія, який самостійно виведе вантажівка на дорогу.

Читайте також: Нова електрична вантажівка Hino EV Truck

Але після того, як вантажівка виявиться на шосе, водій може включити систему автопілота і повністю передати управління системі. При цьому водій може під час руху займатися своїми справами, а система підкаже, коли необхідно взяти управління в свої руки.

Також ресурс TheVerge повідомляє, що вантажівка обладнана інноваційним світлодіодним підсвічуванням, яке може змінювати свій колір залежно від швидкості руху. Таке підсвічування допоможе іншим учасникам дорожнього руху визначити, що поруч з ними їде самокерований транспортний засіб.

В даний момент компанія Mercedes зіткнулася з деякими законодавчими проблемами, так як в Європі заборонено рух самокерованих вантажівок дорогами загального користування. Однак розробники сподіваються, що найближчим часом все ж таки вдасться залагодити ці питання і почати масове виробництво таких вантажівок.

Натхнення: hi-news.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button