Авто

Хто придумав правила дорожнього руху?

На сьогоднішній день наш світ без правил дорожнього руху уявити дуже важко. З такою кількістю автомобілів по всьому світу і без ПДР пробки були б вічними. Але раніше люди обходилися без дорожніх законів, та з появою все більшої кількості машин їх необхідність різко збільшилася. Першим творцем правил дорожнього руху був Вільям Фелпс Іно з Америки, який запропонував їх використання в 1900-х роках.

foto_cikavosti_17.10.2014-010_resized

Цікавим фактом було те, що сам Фелпс ніколи в житті не сидів за кермом автомобіля і навіть не мав уявлення як ним управляти. Після розробки ПДР Вільям Фелпс придумав першу кільцеву розв’язку. Американець побачив, що багато аварій трапляється на перехрестях, тому він в 1905 році запропонував концепцію кругового роз’їзду для автомобілів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

  1. “…сам Фелпс ніколи в житті не сидів за кермом автомобіля…” Вот и придумало, чудо древнеископаемое, свои круговые развязки, на которых все щаз повально сталкиваются. Да и схема движения на них – как Бог га душу, то круг главный, то направление, то ваще по умозрительной кривой… ИМХО лучше “бабочки” нормальной, не у резанной, ничего ишо не выдумали. Но она предполагает однозначный мост.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button