Авто

Tesla Model S визнана найулюбленішою машиною в США (відео)

В США власники Tesla Model S більше за всіх задоволені своєю покупкою. Близько 98% власників електричного седана хотіли б придбати таку машину і вдруге. Рейтинг був складений американським виданням «Consumer Reports».

Tesla Model S визнана найулюбленішою машиною в США (відео)

Аналітики в своєму дослідженні спиралися виключно на дані, які були отримані в ході опитувань автовласників. В цілому участь у анкетуванні взяли понад 350 тисяч водіїв, які оцінювали свої машини за такими показниками як: комфорт, технічні характеристики, простору, економія палива, витрати на обслуговування і ремонт, загальна вартість, динаміки водіння.

[box type=”shadow”]«Автомобілі Tesla можуть похвалитися підвищеною зручністю і простором. Крім цього, вони відрізняються низькими експлуатаційними витратами », – йдеться в повідомленні Consumer Reports.[/box]

На другому місці рейтингу – Chevrolet Corvette Stingray. Більше 95% власників цього автомобіля повністю задоволені своєю покупкою. Замикають трійку лідерів Volkswagen AG, Porsche Cayman і Boxster. Близько 91% автовласників придбали б такі машини знову.

Натхнення: autonews.ru

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button