Екологія

Хто найбільше в Європі псує повітря?

Європейська комісія вирішила подати в суд ЄС на Францію, Німеччину та ряд інших країн співтовариства за недотримання чистоти повітря, повідомляє агентство Reuters з посиланням на єврокомісара з навколишнього середовища Кармену Вела.

Великобританію, Францію і Німеччину планується залучити до відповідальності за перевищення лімітів на викиди діоксиду азоту. У той же час Угорщина, Італія та Румунія відхилилися від стандартів за рівнем твердих частинок.

Ще в січні Єврокомісія вказувала, що стосовно країн ЄС, які продовжують перевищувати встановлені в 2005-му і 2010-му показники, будуть прийняті жорсткі заходи.

«Комісія прийшла до висновку, що у випадку з шістьма державами-членами запропоновані додаткові заходи недостатні для приведення повітря у відповідність стандартам в найкоротші терміни», — заявив Велла.

Він додав, що Іспанія, Словаччина і Чехія уникли переслідування в суді: вони пообіцяли ввести нові правила, що сприяють зменшенню забрудненості повітря. У січні міжнародна група вчених з Норвегії, Великобританії, США та Німеччини прийшла до висновку, що видалення забруднюючих речовин з повітря може погіршити глобальне потепління.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button