Екологія

Wartsila розробила нову концепцію екологічного порома з «нульовими викидами»

Корпорація Wartsila (Фінляндія) розробила проект серії інноваційних та економічно ефективних маршрутних поромів з нульовим рівнем шкідливих викидів.

У повідомленні компанії наголошується, що концепція була розроблена у відповідності з новими екологічними нормами норвезького уряду встановленими для поромів, а також планами по їх введенню в інших країнах регіону.

Концепція була розроблена спільно підрозділами Wartsila – Ship Design і Electrical & Automation.

При розробці особливу увагу було приділено досягненню високої енергоефективності з низьким опором води, вище і нижче ватерлінії. Пороми зможуть працювати повністю від батарей або будуть мати гібридну пропульсивну установку (на батареях і зрідженому природному газі або біопаливі). При роботі від батарей, витрата палива зменшується на 100% порівняно зі звичайними рухомими установками, а викиди повністю виключаються. У гібридної конфігурації, викиди скорочуються на 50%.

Читайте також: 

Концепція пропонує нову бездротову індуктивне систему зарядки, яка більш вигідна та економна при кількості відправлень на невеликих маршрутах від 20 тис. і більше у рік. Система зарядки робить непотрібним кабельні з’єднання, тим самим зменшуючи знос і дозволяє заряджати акумулятори відразу після прибуття судна до причалу.

Проект також включає повний комплект електропостачання та автоматизації на основі батарейно — гібридного рішення компанії. Проект включає азиматальні рухові установки Wartsila і систему повного автоматичного контролю на містку. На поромах цієї серії можна перевозити від 60 до 120 автомобілів, розміщених на одній палубі з швидким завантаженням і вивантаженням.

Крім нових поромів фінська компанія розробила рішення для модернізаії існуючих судів для переходу на живлення від батарей або установку гібридних силових установок, щоб флот міг відповідати майбутнім екологічним стандартам.

Натхнення: greenevolution.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть