Земля

Хвиля арктичного холоду може вбити 40000 людей у Великобританії

За офіційною заявою міністерства охорони здоров’я, Британія підпаде під вплив арктичного холоду, який буде діяти не менше трьох тижнів, температура різко впаде і мешканці повинні бути готові до цієї загрози.


Очікується, що температура у Великобританії різко знизиться і буде триматися на рівні мінус 15 градусів протягом наступних трьох тижнів, а в Ессексі і Лондоні очікується дуже сильний снігопад.

Керівники охорони здоров’я випустили попередження перед тривалим холодним періодом, закликаючи громадськість перевірити тих, хто може наражатися на ризик.

Нове різке похолодання, сніг і лід, дороги будуть непрохідними, поїзди будуть зупинені, літаки не літатимуть, а футбольні матчі можуть бути скасовані через замороження полів.

Доктор Томас Уейт з команди Extreme Events в області суспільної охорони здоров’я Англії сказав: «Оскільки в найближчі дні погода буде холодніше, це дійсно гарний час, щоб перевірити тих, хто може бути схильний до ризику. Люди з такими захворюваннями, як серцеві і легеневі стани, літні люди і маленькі діти можуть відчувати неприємні наслідки холодної погоди більше, ніж решта з нас».

«Щоб залишитися живими у цієї зими, нам усім потрібно зіграти певну роль. Чи є хтось, кого ви знаєте, хто може бути в небезпеці, коли настає холодна погода? Не могли б ви допомогти їм, роблячи покупки їжі або ліків? Коли приходить холодна погода, ми можемо зробити кілька речей, щоб зберегти здоров’я, носіть кілька тонких шарів одягу замість більш товстих, зберігайте вдома запас їжі і ліків і слідкуйте за прогнозами погоди, – сказав Вайт.

Різке і тривале похолодання за прогнозом міністерства охорони здоров’я Великобританії вб’є близько 40000 британців цієї зими після того, ця кількість вище ніж 34000 загиблих рік тому, а зима тоді була відносно м’якою.

Середня смертність від холоду в Британії в зимовий період становить 25000 чоловік. Багато з тих, хто помирає в холодну погоду, літні люди, бідняки і безхатченки. Двадцять відсотків зимових смертей складають люди у віці до 75 років, а 11 відсотків – до 65 років, свідчать дані Управління національної статистики.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button