Здоров'я

Хвороби серця і судин – результат роботи у певній сфері

Люди, що працюють на певних посадах, можуть отримати інфаркт і інсульт. Наприклад, працівники системи обслуговування і сині комірці потрапили в групу ризику. Там же виявилися безробітні, пише The Times of India.

foto_cikavosti_05.08.2014-05_resized

Але найбільше ризикують працівники оптової торгівлі (2,9% людей, що займаються оптовими продажами в США, постраждали від хвороби серця або інсульту). Серед працівників фінансового сектора і страхування найрідше зустрічалися відповідні проблеми (0,8%). Найчастіше ускладнення розвивалися внаслідок шуму, стресу, викликаного самою роботою або невпевненістю, пасивного куріння і змінного графіка роботи.

Читайте також: Відмовитися від шкідливих звичок варто до 50-ти років

Дані висновки були озвучені після аналізу результатів опитувань, що проводилися в США в 2008-2012 роках. Опитування показували поширеність хвороб серця та інсультів у віковій групі до 55 років. Виявилося, найбільш тривожна статистика стосувалася адміністративних працівників, людей, що надають різні послуги підтримки, займаються відходами, рекультивацією, кредитуванням та індустрією харчування.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button