Здоров'я

Вчені розповіли про поширення раку в організмі людини

Провідний дослідник Стефанії Кермогрант, що працює в Інституті раку при Лондонському університеті, розповів про те, як пухлина поширюється в організмі людини. Саме ця проблема є головною для лікування відповідного захворювання. Результати наукової роботи, які вдалося отримати вченим, опубліковані на сторінках інтернет-видання medicalxpress.

Перед дослідниками стояло ключове питання, як ракові клітини можуть вижити, коли вони відриваються від пухлини, щоб вразити весь організм людини. Виявилося, що вони є досить захищеними, коли приєднані до інших ракових клітин і їх оточенню.

В ході проведення наукової роботи, дослідникам вдалося виявити невідомий раніше механізм виживання ракових клітин. У цьому їм допомагають інтегрини. Вони являють собою білки, які здатні взаємодіяти з навколишнім середовищем клітки. Крім цього, інтегрини активно взаємодіють з іншим білком, який називається с-Met.

Вчені розробили нову стратегію, яка допоможе запобігти поширенню інтегрин всередині клітини. За словами авторів дослідження, результати експерименту допоможуть знайти ефективні ліки проти раку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button