Здоров'я

Худніть, ні в чому собі не відмовляючи! Унікальна система 5/2

Швидко схуднути, не відмовляючи собі в улюблених блюдах – реальність, про яку ви неодмінно повинні дізнатися. Проста схема харчування з 2 розвантажувальними днями творить справжні дива. Ви не тільки скинете зайву вагу, але і поліпшите стан здоров’я.

Худнути, ні в чому собі не відмовляючи – мрія всіх людей із зайвою вагою, які не з чуток знають про всі складнощі процесу схуднення. На жаль, але як би ми не намагалися перехитрити наш організм, але фізіологія бере своє. Схуднути можна тільки тоді, коли ви вживаєте менше, ніж витрачаєте. Це простий та «залізний» закон, який неможливо обійти.

Швидко худнути – шкідливо для здоров’я. “Тихіше їдеш – далі будеш”, свідчить перше правило дієтології!

2 розвантажувальних дні і 5 «звичайних»

Ви ніяк не можете відмовитися від своїх улюблених булочок і смаженого м’яса? Тоді вам буде цікава дієта, яку придумав англійський журналіст Майкл Мослі. В одному зі своїх фільмів про здорове харчування Майкл разом з лікарями і вченими вивчав питання взаємозв’язку харчового раціону і довголіття. Всі зійшлися на тому, що для продовження життя періодично необхідно голодувати.

Ідея обмеження калорійності раціону харчування не нова. Експерименти на лабораторних тваринах показують, що зменшення калорійності харчування на 30% може збільшити тривалість життя на 15-20%! При цьому організм менше схильний до хронічних захворювань і, природно, ожиріння.

Читайте також: 

Грунтуючись на цій інформації, Майкл Мослі придумав дуже просту, але ефективну дієту, суть якої зводиться до того, що 5 днів у тиждень людина їсть як зазвичай, але 2 рази в тиждень обмежує раціон харчування до 500-600 ккал.

Як це робиться?

Ви обираєте будь-які 2 дні в тиждень (підряд або врозкид), коли калорійність вашої їжі буде становити 500 ккал, якщо ви жінка, і 600 ккал, якщо ви чоловік. Для багатьох така схема живлення дуже приваблива, оскільки решта 5 днів можна ні в чому собі не відмовляти. Але і в розвантажувальні дні в плані вибору продуктів немає ніяких обмежень. Головне не переступити за ліміт в калоріях.

Найбільш ідеальним варіантом буде, якщо в розвантажувальні дні ви обмежитеся лише 1-2 прийомами їжі. Ефект буде слабкішим, якщо ви свої 500-600 ккал розподіліть на 3-4 прийоми. Краще поснідати 300 ккал і повечеряти тими ж 300 ккал.

Під час розвантажувальних днів слід випивати велику кількість води і трав’яного чаю. Від кофеїну в ці дні бажано відмовитися. В добі має бути мінімум 12 годин, протягом яких ви не вживаєте їжі.

Система 5/2 дуже проста і доступна абсолютно для всіх. Дуже скоро ви відчуєте не тільки позбавлення від зайвих кілограмів, але і суттєве поліпшення здоров’я. Мабуть, єдиним недоліком такої схеми живлення є сила волі, яку слід проявити під час розвантажувальних днів.

Натхнення: www.likar.info


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button