Авто

Hyundai Motor Group розкрила власну платформу для електромобілів (фото)

Південнокорейський концерн офіційно розкрив E-GMP – фірмову платформу, яка ляже в основу електромобілів бренду.

Hyundai Motor Group

У Volkswagen Group для електромобілів є платформа MEB, а у Hyundai Motor Group тепер з’явився свій відповідь – електрична платформа E-GMP.

До 2025 року автомобільний світ отримає не менше 25 нових електромобілів, з яких 11 будуть повністю новими моделями, від марок Hyundai, KIA і IONIQ. Всі ці новинки отримають глобальну електричну модульну платформу E-GMP, яку південнокорейський концерн Hyundai Motor Group розкрив в грудні 2020 року.

Hyundai Motor Group розкрила власну платформу для електромобілів

Hyundai Motor Group

Нова платформа являє собою блок акумуляторів, «упакований» в потужну силову структуру, яка виступає в ролі захисту для комплекту батарей. Кількість батарей можна гнучко регулювати для різних моделей, а сама платформа дозволяє її масштабувати для автомобілів різних класів з різним компонуванням інтер’єру, оскільки підлога в салоні буде плоскою. Крім того, вбудовані в підлогу акумулятори покращують розваговку і знижують центр ваги.

Hyundai Motor Group розкрила власну платформу для електромобілів

Hyundai Motor Group

Крім блоку акумуляторів E-GMP містить п’ятиважельну задню підвіску, єдиний модуль електричної силової установки, в якому в загальному корпусі об’єднані потужний електромотор, трансмісія і інвертор з карбід-кремнієвими напівпровідниками, а також інтегровану провідну вісь (IDA), в якій колісні підшипники і вал приводу для передачі крутного моменту на колеса зроблені в одному елементі. Базовим варіантом стане платформа з розташованим на задній осі одним електромотором, а крім того можна буде робити повнопривідні електромобілі з двома двигунами.

Hyundai Motor Group розкрила власну платформу для електромобілів

Hyundai Motor Group

Для зарядки батарей нової платформи підійдуть як 400-вольтні, так і 800-вольтні джерела енергії, причому запатентована технологія дозволяє відмовитися від використання перехідників, які потрібні існуючим електромобілям. При цьому інтегрований модуль управління зарядкою (ICCU) дозволить використовувати електромобіль на платформі E-GMP як джерело енергії як для зовнішніх споживачів, так і для інших електромобілів. Запас ходу без підзарядки складе не менше 500 км, на 80% акумулятор зарядиться за 18 хвилин, а 5-хвилинна зарядка дозволить проїхати до 100 км.

Hyundai Motor Group розкрила власну платформу для електромобілів

Hyundai Motor Group

Перший електромобіль Hyundai Motor Group на платформі E-GMP буде показаний навесні 2021 року. Згодом платформу стануть активно використовувати всі вхідні в концерн марки – Hyundai, KIA, Genesis і новий суббренд для електромобілів IONIQ.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button