Авто

Hyundai презентував кросовер Kona в стилі Залізної людини

Hyundai презентували кросовер, виконаний в стилі Залізної людини. Корейський автобренд за участю компанії Marvel випустив новинку під назвою Kona Iron Man Edition.

Hyundai презентовал кроссовер Kona в стиле Железного человека

Екстер’єр ексклюзивного автомобіля, а також його салон мають по своєму стилю схожість з костюмом супергероя. Головна оптика паркетника відрізняється ДХО, схожими на маску героя коміксів з відмінним прорізом для очей. Візерунок в стилі маски є на даху, капоті, передніх крилах, а також на задніх стійках може буде побачити гравірування Iron Man.

Hyundai презентовал кроссовер Kona в стиле Железного человека

Капот отримав штампування у вигляді літери «V», а нижня частина і двері позаду розміщені стікери Stark Industries. Рукоятка селектора і панель приладів прикрашені автографом Тоні Старка. Розробники оснастили спецверсію авто кріслами, спроектованими для паркетника. Диски з зображеннями маски і радіаторна решітка покриті хромом. В забарвленні кузова застосовувався унікальний матово-сірий колір.

Бренд Hyundai відправить Kona Iron Man Edition на ринок обмеженим тиражем. Початок випуску моделі заплановано на грудень 2018 року. Продажу ексклюзиву можуть початися вже в першому кварталі 2019 року. Вартість новинки на сьогодні не розкривається. Південнокорейський автогігант на липень планує почати перші постачання електричної версії кросовера – Kona Electric на ринок Норвегії, в якій зібрали понад 20 тисяч заявок.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button