Авто

Американці назвали найнадійніші компактні машини

Американське видання Consumer Reports назвало найбільш надійні і ненадійні компактні моделі, представлені на автомобільному ринку США. Кращими були визнані представники японських компаній, а найгіршими – моделі італійської та американських марок. В рамках дослідження фахівці зіставили дані про більш ніж мільйон автомобілів.

Американці назвали найнадійніші компактні машини

Рейтинг очолив Scion xB (Scion – північноамериканський підрозділ «Тойоти»), ступінь надійності якого опинилася на 81 відсоток вище середнього показника всіх моделей. Крім того, експерти відзначили xB за місткий і функціональний салон, а також за зручну посадку в кабіну. Серед недоліків – «нудна» передня панель з центральним розташуванням приладів і «посередня» паливна економічність (10,2 літра на сто кілометрів пробігу в змішаному циклі).

Крім того, до списку найнадійніших машин потрапив хетчбек Toyota Yaris і сімейство Honda Civic. Серед переваг першої моделі експерти виділили низьке споживання пального (7,3 літра на сто кілометрів) і невисоку вартість, а друга відзначили за багату базову комплектацію.

[ads2] Найнадійніші і ненадійні компактні автомобілі за версією Consumer Reports

  1. Scion xB 16,9-20,4 тис. доларів
  2. Fiat 500L 19,1-24,3 тис. доларів
  3. Toyota Yaris 14,8-17,6 тис. доларів
  4. Ford Fiesta 14,3-21,4 тис. доларів
  5. Honda Civic 18,2-27,4 тис. доларів
  6. Chevrolet Cruze 17,7-24,2 тис. доларів

Внизу рейтингу виявився компактвен Fiat 500L, ступінь надійності якого на 219 відсотків менше середнього показника. Експерти відзначили трансмісії, що часто виходять з ладу і проблеми з інформаційно-розважальними системами.

Читайте також: Nissan Leaf подвоїть запас ходу

До списку найгірших також потрапив хетчбек Ford Fiesta (на 162 відсотки менше середнього показника надійності) і седан Chevrolet Cruze (на 143 відсотка менше). Серед недоліків «Фієсти» виділили занадто грубе перемикання ступенів в коробці передач, а у «Круза» основні нарікання викликав 1,4-літровий турбодвигун.

Раніше видання Consumer Reports назвало найкращі автомобілі року. Вдруге поспіль рейтинг очолив електричний седан Tesla Model S, який отримав 98 відсотків позитивних відгуків.

Натхнення: motor.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button