Авто

Компанія Renault показала надекономічний концепт-кар

Компанія Renault представила концепт-кар Eolab. Прототип оснащений гібридною силовою установкою, яка витрачає літр палива на сто кілометрів пробігу. Перший публічний показ новинки відбудеться в жовтні на автосалоні в Парижі.

foto_cikavosti_17.09.2014_resized

До складу силової установки Eolab входять літровий трициліндровий бензиновий двигун потужністю 75 кінських сил (95 Нм обертового моменту), триступенева коробка передач, зібрана єдиним вузлом з електромотором, віддача якого становить 68 кінських сил і 200 Нм, а також літій-іонна батарея потужністю 6, 7 кіловат-години. Тільки на електротязі Eolab може проїхати близько 60 кілометрів.

Читайте також: Renault Clio отримає несподівано розкішну версію

Силова установка Eolab працює в двох режимах: weekday (для повсякденних поїздок від дому до роботи) і weekend (для більш тривалих заїздів). У першому випадку агрегат більшу частину часу використовує електротягу. На першій передачі максимальна швидкість складає 60-70 кілометрів на годину, а на другий – 120 кілометрів на годину. При переході на третій щабель в автоматичному режимі підключається ДВС. У другому випадку тільки електротяга використовується при старті з місця, тоді як вже на низьких швидкостях обидва двигуни працюють разом.

foto_cikavosti_17.09.2014-01_resized

Маса Eolab становить 955 кілограмів. Малої ваги вдалося досягти за рахунок використання різних матеріалів при створенні кузова. Так, наприклад, дах прототипу виготовлено з магнію, рамки дверей зі сталі, задні стійки з алюмінію, а капот і двері з термопластика. Алюміній застосували і при виготовленні шасі. З цього матеріали зроблені, зокрема, підрамник і важелі підвіски.

foto_cikavosti_17.09.2014-01-01_resized

foto_cikavosti_17.09.2014-01-02_resized


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button