Поради

Як позбавитися від запаху кросівках?

Молодіжна мода на кеди і кросівки навіть у літній час міцно закріпилася, але навіть у моди є своя зворотна сторона медалі. Поки ми гуляємо в модних брендових кедах і насолоджуємося заздрісними поглядами, наші ноги активно виділяють піт. І по приходу додому в коридорі виникає характерний аромат взуття. Виявляється, позбутися від проблеми не так просто, як може здатися на перший погляд, адже у кросівках ми ходимо досить довго і неприємного запаху уникнути складно.

05-06-15-foto-600x379-1

Як прибрати запах в кросівках?

Почнемо з того, що після приходу додому ставити взуття на полицю шафа ніколи не можна, у випадку зі спортивним взуттям це одна з типових причин запаху. Саме через закриту шафу, скупчення вологи, бактерій і мікробів в кросівках створюються ідеальні умови для появи неприємного запаху.

[ads2] Найзнаменитіший — використання оцту. Де його тільки не застосовують для усунення неприємних запахів! Ось і цього разу багато радять змочити ватний диск оцтовою есенцією, або розведеним оцтом, і протерти взуття всередині. Але, чесно кажучи, часто такий метод тільки погіршує ситуацію. Всі ми знаємо, як спирт може легко прибрати сліди мікробів, а саме вони причина запаху кросівках. Це більш гуманний з точки зору кінцевого ефект спосіб.

Цілком ймовірно, вам допоможе позбутися від проблеми з запахом активоване вугілля, так як це ще один поглинач мікробів в кросівках. Але цей спосіб буде актуальний для взуття з чорною устілкою. А ще спробуйте натерти взуття содою. Вона і тканині не зашкодить, і бактерії усуне.

Швидко позбутися від проблеми з запахом людям з пітливістю ніг буде складно, так як тут доведеться працювати в комплексі, а в кросівках робити чистку хімією. Для таких випадків існують препарати, спрямовані не лише на усунення запаху, але і регулювання потовиділення, усунення грибка, що викликає подібні неприємності.

Натхнення: womanadvice.ru

Кнопка «Наверх»