Фото

Як виглядає один з найстаріших кварталів червоних ліхтарів в Берліні (фото)

У 2013 році фотограф Катрін Чірнер (Kathrin Tschirner) біля свого будинку познайомилася з Сабіною. Їй довелося зібрати всю свою мужність в кулак, щоб попросити дозволу сфотографувати.

(Всього 24 фото)

Джерело: Vice

До цього Катрін ніколи не знімала сюжетів, пов’язаних з проституцією. Вона жила поруч з одним з найстаріших кварталів червоних ліхтарів в Берліні, і майже ніхто з працівників сексуальної сфери ніколи не дивився на неї. Катрін було нецікаво робити портрети повій. Вона хотіла відобразити дух цього району.

Намагаючись отримати більше інформації, фотограф потрапила в центр OLGA, що займається допомогою сексуальним працівникам цього кварталу. У центрі встановилася атмосфера вітальні, де пропонується найрізноманітніша допомога — наприклад, ліжка для ночівлі, душові, а також чисті шприци. Тут діє суворе правило, яке забороняє вхід чоловікам і дозволяє повіям відпочити від вуличного стресу.

Катрін стала волонтером у OLGA, приходячи сюди раз на тиждень, поки працювала над своїм проектом: вона давала камери жінкам, які відвідували центр, щоб вони могли показати свою реальність з нової сторони.

Крім труднощів, з якими жінки стикаються, працюючи кожен день на вулиці, повії часто не мають даху над головою, наркозалежні, страждають від ігроманії, недостатньої соціальної захищеності або ж є єдиними годувальницями в своїх сім’ях. Велика їх частина — з Німеччини, Болгарії та Угорщині, але є і з циганським корінням. Деякі з них транссексуали.

Вулиця під назвою Курфюрстенштрассе — один з центрів берлінської проституції ось вже близько 130 років, але робота у секс-індустрії з роками стає все більш маргінальною. Раніше жінки могли вільно працювати в районних парках або на занедбаних ділянках, але зараз там будується елітне житло, і це кардинально змінює спосіб району.

Для багатьох повій робота в борделях не дуже привабливий варіант, тому що так вони менш мобільні, та й ціна за кімнату може бути дуже високою. В районі є два готелі певної спрямованості з невеликою кількістю номерів у кожному. Дівчата розповідають, що один з них «брудний», але Катрін туди не пустили двічі.

Другий називається «Стокгольм» (Stockholm), і це найстаріший заклад у всьому Берліні. Він у гарному стані, але мало бажаючих, готових заплатити додаткові 16 доларів за номер.

Знайомлячись з цими жінками, прогулюючись з ними по району, фотограф більш уважно придивилася до їх повсякденного життя. Вона відкрила для себе околиці і змінила свій погляд на них.

 

Кнопка «Наверх»