Фото

Майже 5 000 монет випадково знайшли в лісах Румунії. Їм майже 500 років (фото)

Шукачі виявили горщик зі скарбами глибоко в лісі на заході Румунії.

В цілому, група шукачів випадково виявила приблизно 4 860 монет і три срібні пластини. Всі вони зберігалися в керамічному горщику. Експерти з’ясували, коли монети викарбували. Виявилося, їх випустили між 1500 і 1550 роками під час правління Владислава II (який жив з 1456 по 1516 рік), короля Богемії, Угорщини та Хорватії. Керамічний горщик зі скарбами важить, в цілому, 4,5 кг.

Автор: Raoul Vlad

Мисливці за скарбами передали знахідку мерії Ноджоріда на заході Румунії. Відповідно до закону країни, якщо хтось знаходить потенційно цінні артефакти, то він зобов’язаний повідомити місцеву мерію або музей протягом 72 годин після відкриття. З тисяч монет тільки чотири поки не вдалося ідентифікувати. Нині немає ніякої додаткової інформації про те, чому скарб поховали саме там, де їх знайшли.

«Чекаємо думки фахівців з точної ідентифікації монет, їх інвентаризації та реставрації. Спасибі мерії, яка допомогла нам перерахувати монети», — поділився в соцмережах Рауль Влад, який виявив скарб і розповів свою історію в соцмережах.

Автор: Raoul Vlad

Згідно з румунським веб-сайтом Krоnika Online, шукачі мають право на 35-45% від офіційно визначеної вартості скарби.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button