Всесвіт

Як загине наша галактика? (відео)

Фахівці Колумбійського університету розповіли про те, як зникне життя на Землі, а потім і наша галактика. Виявляється, за космічними мірками Чумацькому шляху залишилося недовго.

daeb6d6376660ce6d828724889aa0754

Теорія Великого вибуху, що пояснює початок Всесвіту, — загальноприйнята, але не єдина космологічна модель. Згідно їй, після Великого вибуху утворилася хмара з пилу і газу, з якої через дев’ять мільярдів років сформувався Всесвіт.

Читайте також: 

Земля знаходиться в Сонячній системі, а та – в галактиці Чумацький шлях, яка є частиною Всесвіту. Всі об’єкти рухливі і взаємодіють між собою.

 

Кілька десятиліть тому вчені встановили, що наша галактика рухається до галактики Андромеда з величезною швидкістю. Їх зіткнення станеться через 2,5 млрд років, після чого обидві галактики припинять своє існування.

https://youtube.com/watch?v=E6aqrwpyFvs

Втім, населенню Землі переживати не варто – життя на планеті зникне раніше. На думку вчених, через 1 млрд років Сонце буде виділяти занадто велику кількість тепла, через що запаси води на Землі зникнуть, а разом з ними – і всі живі організми.

Пізніше Сонце розшириться, стане в сотні разів більшим за обсягом, перетвориться на Червоний гігант і поглине інші небесні тіла, розташовані на невеликій відстані від нього. Після цього зірка стиснеться і стане Білим карликом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button