Всесвіт

Створення води на Місяці і кисню на Марсі

У найближчому майбутньому Американське Космічне Агентство NASA планує організацію важливих космічних місій для демонстрації того, як можна зробити воду на Місяці і кисень на Марсі. В ідеалі в ході подібних місій вчені хочуть спробувати не тільки виявити нові джерела необхідних людству ресурсів, а й створити ракетне паливо поза земними умовами для запуску космічних кораблів. Це стане необхідним для повернення людини на Землю з Марса і для багатьох інших масштабних і тривалих космічних місій, коли земного палива просто буде недостатньо для реалізації всієї місії або її повернення на Землю з віддаленої планети.

Створення води на Місяці і кисню на Марсі

Більшість досліджень у цій області показують, що для успішних експедицій до Марса, потрібні ресурси, які можна буде добувати прямо на Червоній Планеті і створювати з них ракетне паливо для повернення на Землю. Це багато в чому скоротить витрати на подібні місії і зробить їх більш рентабельними.

“Кожен кілограм вантажу, який ви повинні запустити із Землі в космос, означає, що ви повинні використовувати як мінімум в два рази більше розумових і фінансових витрат: проводити експерименти, використовувати комп’ютери, проводити розрахунки” – повідомив місячний геолог Пол Спудіс (Paul Spudis).

Перші експерименти по створенню води на Місяці і кисню на Марсі заплановані на 2018 рік.

Натхнення: www.infuture.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button