Поради

Як зробити шаблю своїми руками з картону

Шабля — мрія будь-якого хлопчиська. І при всьому розмаїтті, що продається в магазинах іграшкової холодної зброї, хочеться мати саме свою шаблю — зі зручним ефесом і потрібної довжини. Зробити шаблю своїми руками з картону зможе кожен, і це зовсім не складно.

Как сделать саблю своими руками

Вам знадобиться

  • — щільний картон;
  • — срібна фарба;
  • — картонна гільза від туалетного паперу;
  • — олівець;
  • — ножиці.

Інструкція

1. Візьміть картон такої довжини, якою буде ваша шабля. Намалюйте на ньому олівцем або маркером контур. Шаблі бувають різні — короткі, з широким фігурним лезом, довгі і вузькі, схожі на шпаги. Подумайте, яку саме шаблю своїми руками з картону ви хочете зробити.

2. Поряд з шаблею намалюйте коло — це буде гарда. У цієї шаблі — щільна металева пластина овальної форми або у вигляді півсфери. Вона захищає руку в битві.

3. Пофарбуйте клинок шаблі і гарду срібною фарбою. Якщо знайти таку не вдалося, можна наклеїти на картон металеву фольгу. Найкраще із завданням впорається клей «Момент». Наклеюючи фольгу, акуратно розгладжуйте її з допомогою олівця, щоб не утворилося некрасивих складок.

4. Рукоять зробіть із втулки для туалетного паперу. Її можна пофарбувати в срібний колір, або зробити коричневою, під дерево або шкіру.

5. Залишилося з’єднати всі деталі разом. Спочатку приклейте гарду до рукояті. Для цього розріжте втулку по діаметру. Довжина і ширина розрізів — 1,5 см на 1 см. З допомогою цих кріплень приклейте рукоять до гарди.

6. Залишився останній крок — зробити шаблю своїми руками з картону. Вставте клинок в гарду. Для цього гострим ножем зробіть в гарді проріз. Клинок просуньте всередину так, щоб він доходив до кінця рукояті. Так конструкція стане дуже міцною. Шабля готова!

Натхнення: www.kakprosto.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть