Людина

Які фото з відпустки краще не публікувати у блогах та соцмережах

У відпускний сезон блоги і соціальні мережі переповнені фотознімками з місць відпочинку. Але деякі популярні, постійно повторювані сюжети викликають у передплатників стійку неприязнь. Які знімки краще не публікувати, якщо ви не хочете викликати роздратування?

Какие фото из отпуска лучше не публиковать в блогах и  соцсетях

У 2014 році фахівці великого британського туристичного сайту Top10.com провели дослідження, метою якого було дізнатися, які з популярних туристичних фотосюжетів найбільше дратують користувачів. За результатами опитування складено рейтинг найбільш банальних і обридлих фотосюжетів. Правда, фахівці агентства зізналися, що цілком усвідомлюють, що в багатьох випадках причиною негативної реакції служить в першу чергу заздрість по відношенню до щасливого відпускника, який настільки явно демонструє насолоду від відпочинку. Але факт залишається фактом: сюжети, які увійшли в рейтинг, дійсно дуже поширені – і дуже банальні.

Прогноз погоди

На першому місці в рейтингу виявилися скріншоти екранів смартфонів з прогнозом погоди в місці відпочинку. Цей популярний сюжет дратує більше половини учасників опитування – 51% респондентів зізналися, що вважали за краще б не бачити їх у своїй стрічці.

Селфі

Настільки популярні зараз селфі також не викликають ентузіазму у передплатників. Не блищать різноманітністю знімки з нескінченними пальцями літерою «V», що демонструють, як класно ви відпочиваєте, не до вподоби 44% опитаних. Цей сюжет завоював «срібло» у рейтингу найбільш дратівливих знімків.

Ноги – хот-доги

Сюжет «я знімаю свої засмаглі стрункі ніжки на тлі моря або басейну» (він же – hot dog legs або «ноги – сосиски»), до цих пір користується величезною популярність. Незважаючи на те, що над цим ракурсом «прикалуються» вже багато років, дами продовжують знімати свої кінцівки, незважаючи на те, що в цьому ракурсі схожість жіночих ніжок з смаженими сосисками просто вражає. «Ноги – хот-доги» опинилися на третьому місці обридлих відпускних знімків – вони не подобаються 32% опитаних.

В польоті

Недалеко від «сосискових ніг» пішли і фотографії, зроблені в стрибку. Звичайно, люди, що стрибають на тлі гір або морського прибою, часто виглядають досить естетично, але сам сюжет вже можна назвати «сильно побитим». 31% опитаних зізналися, що такі фотографії їм набридли і не викликають позитивних емоцій.

Оптичні ілюзії і написи на піску

Мода останнього часу – «ігри з масштабом», коли туристи роблять вигляд, що тримають в руках впізнаванні пам’ятки типу Ейфелевої вежі. Такі «оптичні ілюзії» вже перестали сприйматися як щось оригінальне і відверто набридли. У список найбільш дратівливих фотосюжетів їх внесли 26% опитаних. Близькі результати виявилися і у написів, зроблених на вологому піску – вони набридли 24% респондентів і вибороли п’яте місце.

Тантамарески, заходи і пальми

Тантамарески – щити з намальованими на них картинами з прорізами для осіб, які приваблюють туристів вже не перше десятиліття. Такі знімки з приставлені до намальованим тіл чужими головами, не подобаються 21% опитаних. 19% повідомили, що їм набридли фотографії «краси» з заходом і сходом, а 16% вже не можуть дивитися на «класичний ракурс» – пальми на тлі синього неба.

Скажи, що ти їси

Замикають «дратівливу десятку» фотографії їжі та напоїв. Втім, в даному випадку навряд чи можна говорити про серйозний негатив – у неприязні до таких відпускних фотографій зізналися всього 5% опитаних. До речі, багато користувачів як раз відзначають, що знімки екзотичних страв (особливо, якщо вони супроводжуються коментарями) – як раз той випадок, коли на фотографії їжі дивитися цікаво.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button