Здоров'я

Які три способи захистять від раку, розповіли медики ВООЗ

Мінімізувати ризики захворіти на рак допоможуть три універсальних способи. Про них розповіли експерти ВООЗ. Повідомляє Express.

Image by Steve Buissinne from Pixabay

Один з лайфхаків — підтримка стабільної здорової ваги, без різких змін маси тіла. Особливо небезпечним в плані можливого розвитку раку фахівці організації вважають ожиріння: згідно з їх даними, огрядність сприяє виникненню тринадцяти видів онкозахворювань. Своєю чергою, збереження стрункої талії й підтягнутого живота дозволяє звести до мінімуму ризик рак молочної, підшлункової та передміхурової залози, стравоходу, кишківника, шлунку і деяких органів.

Ще один спосіб — фізична активність на регулярній основі. Щоденний мінімум навантажень повинен становити не менше 30 хвилин.

Також експерти ВООЗ наголошують на важливості зодоровго харчового раціону. Щоб звести до мінімуму ризик раку, вони рекомендують наступне:

«Споживати більше овочів і фруктів, злакових, бобових, строго контролювати кількість червоного м’яса та алкоголю, уникати солодких газованих напоїв», – радять лікарі.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button