Технології

Японія хоче підвищити народжуваність в країні, створивши додаток для знайомств на основі штучного інтелекту

Кажуть, що деякі зустрічі запропоновані нам небесами, проте влада Японії не може сподіватися лише на «благословення згори», вона взяла ситуацію у власні руки

Японські чиновники вирішили підійти до демографічного питання з незвичайного боку. Використовуючи технології штучного інтелекту, влада сподівається допомогти самотнім людям знайти любов і завести сім’ю.

Прем’єр-міністр Японії Есіхіде Суга оголосив про те, що проєкт, який зараз займається розробкою алгоритмів штучного інтелекту для «створення пар в регіоні», отримає фінансування в 19 мільйонів доларів.

Для когось це може здатися дивним, але влада Японії перебуває в розпачі. У Країні висхідного сонця один з найнижчих рівнів народжуваності у світі. На одну сім’ю припадає лише 1,36 дитини. Оскільки Японія також є одним з рекордсменів за тривалістю життя, кількість пенсіонерів з кожним роком зростає. Це може мати серйозні наслідки для країни через кілька років, робочих місць буде багато, але працювати буде нікому.

Звичайно, використання ШІ в службах знайомств – це не новинка. Будь-який додаток, наприклад, такий як Tinder, має свій власний алгоритм. Проте влада країни сподіваються, що великі інвестиції допоможуть програмістам створити принципово нову схему підбору «половинок».

Цікаво, що багато регіонів Японії мають спеціальні агентства з підбору партнера, уряд упевнений, що їх розробка «дасть цим службам високотехнологічний імпульс». Влада також хоче ввести субсидії для місцевих органів влади, які будуть використовувати в майбутньому їх розробку.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button