Головна / Технології / Ideum Platform 46 — журнальний стіл під управлінням Android

Ideum Platform 46 — журнальний стіл під управлінням Android

Спочатку розроблена для компактних пристроїв, на нинішньому етапі розвитку платформа Android цілком придатна для перенесення на більший дисплей. Знайшовши собі застосування в 12-дюймових планшетниках і в 27-дюймовому комп’ютері-моноблокові, вона здатна непогано проявити себе і в рамках більш масштабних рішень. Принаймні, в цьому переконані інженери і розробники з Ideum, що продемонстрували проект інтерактивного журнального столу під управлінням ОС Android.

Ideum Platform 46 - журнальний стіл під управлінням Android

Ideum Platform 46 Coffee Table, з технічної точки зору, являє собою повноцінний комп’ютер, 46 — дюймовий дисплей якого знаходиться в горизонтальній площині. Комбінація потужного процесора Core i7 з чотирма ядрами і тактовою частотою 3,7 ГГц гарантує високу швидкість роботи. Об’єм оперативної пам’яті складає 16 ГБ, а постійної — 500 ГБ. Тачскрін пристрою підтримує до 60 одночасних точок введення. Дисплей з роздільною здатністю 1080p знаходиться під захисним склом, сертифікованим за стандартом IP54. Корпус Platform 46 виконаний з міцного сплаву на основі алюмінію.

Читайте також: Найочікуваніші технотренди 2014

Стіл працює на базі архітектури Intel x86 під управлінням Android 4.1 (Jelly Bean). Вартість даного продукту складе близько 7000 доларів. У перспективі Ideum планує зайнятися розробкою подібного пристрою з двома ОС: Android і Windows.

 
comments powered by HyperComments