Різне

Психологія азартних ігор

psyhoholohia_ihry_250Повсякденний стрес став звичним? У вас поганий сон, відчуваєте занепокоєння? Життя здається важким і одноманітним, навіть незначні дрібниці викликають напади гніву і спалахи злості? Можливо, прийшов час подумати про контроль? Однією з найцікавіших методик боротьби зі стресом вважається ігрова терапія. Більш детально об http://blogerator.ru/ можна прочитати за гіперпосиланням. Суть же даного методу полягає в наступному – все наше життя гра, так навіщо собі відмовляти в задоволенні? Сприймайте будь-який життєвий негаразд, як цікаву задачку, який підкидає вам доля. І, запам’ятайте, страху немає, це лише плід вашої уяви. Небезпека є, страху немає. Прийміть це просте твердження, як аксіому. Згадайте скільки разів у житті тремор в руках, розкидані думки і паніка, допомагали вам виплутатися з життєвих негараздів? Думаю, відповідь очевидна – нуль, за рідкісними вдалими винятками, які були результатом допомоги з боку або збігом випадкових обставин. Проаналізуйте всі свої критичні життєві ситуації, зробили? Тоді ви повинні були зрозуміти, лише холодний розум і сила духу дозволяли вам вийти переможцем або ж мінімізувати втрати.

Чи можливо завжди перемагати, отримавши владу над своїми емоціями? Ні, життя це низка перемог і поразок, так було завжди і буде вічно. Програш це найцінніший досвід, який дарує нам доля. І нехай ми ненавидимо програвати, єдине, що ми можемо – це спокійно проаналізувати ситуацію, зробити висновки і вжити необхідні дії, щоб такого не повторювалося в майбутньому.

Цікавим у даному аспекті є феномен азартних ігор. З одного боку це дуже затягуюча звичка, яка, тим не менш, може багато чому навчити. Наприклад, самоконтролю, дисципліни, витримці, стійкості. Головне, заздалегідь встановити для себе ліміти, які неможливо перетнути. Кращим з усіх є блокування банківської картки, яка не дає витратити більше запланованої суми в день. Цікавим варіантом можна назвати також онлайн-казино, але про них більш детально ви зможете почитати за посиланням, яке знаходиться на початку статті.

У чому ж головна небезпека і привабливість гри? Вона затягує. Дає можливість забутися на пару годин, відмовившись від зовнішнього світу. Але не забувайте, ви, повинні керувати грою, а не вона вами! Нехай це буде приємне проведення часу, а не гонитва за примарною вигодою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button