Технології

Сумний факт: телепортація малоймовірна

Недавні розробки в університеті Лейчестера показали, що портали для телепортації і взагалі сама телепортація так і залишаться у сфері фантастики. І справа навіть не в тому, що це просто неможливо.

Справа в тому, що кількість енергії і часу, які будуть витрачені на відправку з одного місця в інше, ставлять під сумнів сам факт телепортації. У буквальному сенсі – швидше буде пройти пішки, неважливо, як далеко ви збираєтеся відправитися. І все тому, що зберігання повної інформації про одну людську клітину займає близько 10 мільярдів бітів інформації.

Якщо це не здається великою проблемою, то тоді підемо далі. Це були тільки квіточки. Кожна клітина в людському тілі містить дані, необхідні для створення нових клітин. А відновлення всієї інформації, що міститься в мозку, займе просто дуже багато місця, до 2,6 х 1042 бітів.

Передачу всієї інформації під час переміщення в просторі можна порівняти з тим, як комп’ютер відправляє пакети даних з однієї точки в іншу. І при частоті 30 ГГц телепортація однієї людини займе приблизно в 350 000 більше часу, ніж існує сам Всесвіт (!). І навіть збільшення діапазону частот не допоможе. Тобто близько 14 мільярдів років потрібно буде переміщатися в іншу точку. Тому дійсно, пішки швидше можна буде дійти….


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button