Людина

Ідеї цікавих подарунків для справжніх патріотів України

Останнім часом такі щирі почуття, як гордість та повага, охоплюють серця все більшої кількості шанувальників волелюбної та незламної України.

Ви запрошені на свято, господар якого щиро цінує свою Батьківщину, поважає її давні традиції, історію та культуру? Здивуйте його цікавим та оригінальним подарунком в національному стилі! Такий доречний сюрприз обов’язково сподобається будь-якому справжньому патріоту України. Ми ж спробуємо вам допомогти підібрати найбільш вдалий варіант такого неординарного презента.

25-09-15-foto-600x600-1

Ідеї корисних подарунків в українському стилі

 1. Обираємо ювелірні прикраси та аксесуари. Сьогодні практично всі відомі виробники ювелірних виробів пропонують своїм клієнтам колекції прикрас з українською символікою. Золоті чи срібні персні та сережки, браслети та кулони, прикрашені тризубами та виконані в патріотичному стилі, неодмінно сподобаються вашим рідним чи друзям та будуть на протязі довгих років нагадувати їм про вашу любов та повагу.

Також варто прийняти до уваги, що зараз дуже популярними є як серед українок, так і серед іноземних туристок екзотичні прикраси у народному стилі, виконані з деревини.

2.  Оновлюємо гардероб модними та стильними речами. Відомі всьому світу модні українські вишиванки, прикрашені національними візерунками, якісні та стильні патріотичні футболки з різноманітними та оригінальними принтами або ж яскраві гумові чобітки, виконані в трендовому жовто-блакитному забарвленні. Можете бути впевнені – оновити свій гардероб такими досить неординарними речами не відмовиться жоден поціновувач України.

А чи знаєте ви? Згідно останніх опитувань саме різноманітні патріотичні футболки, є найбільш популярним і запитуваним товаром у більшості відомих онлайн-магазинів подарунків та сувенірів!

Прикрашаємо авто національним візерунком. Продемонструвати всім оточуючим ще здалеку свою впевнену національну позицію та щиру любов до своєї Батьківщини досить просто. Бо справжні патріоти України не лише мають в своєму модному гардеробі національну вишиту сорочку, але й не відмовилися б одягти в оригінальну «вишиванку» власний автомобіль!

Додаємо стильну родзинку в інтер’єр. Цікавим аксесуаром, якій не лише додасть національного забарвлення інтер’єру будь-якої домівки, але й неодмінно сподобається її господарю та багаточисленним гостям, стане оригінальна жовто-блакитна подушка-нічник, прикрашена тризубом. Спробуйте здивувати своїх друзів чи близьких таким яскравим та зручним подарунком!

Ідеї подарунків для приємних вражень в національному стилі

1. Знайомимо з найкращими пам’ятками України. Загадкові фортеці Поділля, прекрасні карпатські полонини або дивний Софіївський парк в Умані – ці та багато інших дивовижних по своїй красі українських місцевостей неодмінно треба побачити на власні очі. Спеціальний сертифікат на екскурсію або навіть кількаденний тур по найбільш цікавим пам’яткам України обов’язково сподобається будь-якій людині (не кажучи вже про справжнього патріота).

2. Робимо фотосесію в національному стилі. Хочете зробити неординарний подарунок для справжніх поціновувачів української культури і традицій? Подаруйте їм сертифікат на фотосесію в національному стилі! Такий оригінальний презент гарантовано буде сприйнятий на «ура» та залишить по собі яскраву пам’ять на довгі роки.

До речі, такі оригінальні подарунки в національному стилі, як вишиванки, патріотичні футболки, прикраси з тризубами тощо можна подарувати не лише українським патріотам, але й іноземним гостям, які щиро підтримують Україну і хвилюються за неї в таки непрості для нас часи. Сьогодні наша країна і все, що з нею пов’язано знаходиться на піку популярності в багатьох країнах світу, і це має нас надихати!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button