Людина

Співробітники, які вірять у свою компанію, швидше просуваються по службі

Працівники, які хочуть досягнути успіху, повинні вірити в перспективи свого роботодавця. Це з’ясувалося в результаті дослідження, проведеного в Університеті Бригама Янга (США).

Виявилося, що співробітники, які вірять у заявлені цілі компаній, в яких вони працюють, твердо крокують по кар’єрній драбині швидше за інших. За словами одного із співавторів дослідження Джона Бінгама, у низці компаній, наприклад, Patagonia, Whole Foods Market, The Body Shop і Intel, є чітко задекларовані цілі, які важливі не тільки для службовців, але і для інших зацікавлених осіб.

Дослідники вивчили дані на співробітників, що працюють в компаніях з чітко заявленими цілями. Одна з організацій – компанія з виробництва взуття, заснована на принципах безпеки для навколишнього середовища. Вона бере участь у різних «зелених» проектах, доплачує співробітникам за те, що ті добираються на роботу на велосипедах, і т.д.

Ті, хто щиро вірять у місію компанії, вважаються їх колегами ідейними лідерами, а також мають вплив на те, як інші співробітники ставляться до своєї роботи. За словами дослідників, вони впевнені, що така тенденція таки посприяє тому, що компанії стануть наймати «ідейних» працівників, які будуть робити її роботу більш ефективною, а також самі зможуть домогтися швидше успіху .

«Але все має бути насправді», – говорить Бінгам. – «Якщо топ-менеджмент сам не вірить у заявлені цілі, або використовує їх як хитрощі, нічого не вийде».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button