Екологія

Євросоюз збільшить видатки на охорону навколишнього середовища на 37%

У 2021 році Євросоюз збільшить фінансування природоохоронних проєктів на 37%.

Це необхідно для виконання нових зобов’язань, закріплених у Стратегії біорізноманіття до 2030 року, передає ecotown.com.ua.

Image by Jerzy G?recki from Pixabay

Більше підтримки отримають проєкти, пов’язані зі збереженням різних видів флори і фауни і місць їх проживання. Наприклад, проєкти відновлення колишніх сільськогосподарських земель, де активно використовувалися добрива і пестициди, або контролю за інвазивними видами рослин і тварин (які з’явилися в Європі недавно і витісняють місцеві види з їх територій).

Проєкти з відновлення біорізноманіття, підвищення ефективності використання ресурсів, боротьби зі зміною клімату будуть фінансуватися у рамках програми ЄС із захисту навколишнього середовища та біорізноманіття LIFE.

Згідно з новою стратегією біорізноманіття, Євросоюз планує до 2030 року зупинити збіднення європейських флори і фауни і відновити природні системи настільки, що різноманіття видів почне відновлюватися природним чином.

Програма Євросоюзу LIFE підтримує проєкти охорони навколишнього середовища з 1992 року. За цей час фінансування отримали більше 5,5 тисячі проєктів.

Натхнення:


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button