Екологія

Дубай планує побудувати концентровану сонячну електростанцію на 1000 МВт до 2030 року

Державна енергетична компанія з Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) Dubai Electricity and Water Authority (DEWA) планує побудувати концентровану сонячну електростанцію зі встановленою електричною потужністю 1 ГВт до 2030 року.

Нова концентрована сонячна електростанція буде частиною проекту будівництва 5 ГВт сонячних енергетичних потужностей — сонячного парку Mohammed bin Rashid Al Maktoum. Крім нової концентрованої сонячної електростанції на 1 ГВт, в нього будуть входити сонячні електростанції на фотоелементах. Всі електростанції нового сонячного парку в ОАЕ планується ввести в експлуатацію також до 2030 року.

В рамках цих зусиль, уряд ОАЕ вже оголосив перший тендер на будівництво сонячної електростанції на фотоелементах встановленої електричної потужності 200 МВт, яку планується ввести в експлуатацію в квітні 2021 року.

Проект будівництва сонячного парку Mohammed bin Rashid Al Maktoum, як очікується, зробить свій внесок у державну стратегію ОАЕ, метою якої є до 2020 року генерувати 7% від загального обсягу електроенергії з відновлюваних джерел 25% до 2030 року та 75% до 2050 року.

Кілька тисяч спеціальних дзеркал будуть встановлені навколо вежі нової концентрованої сонячної електростанції в ОАЕ. Вона зможе генерувати електроенергію протягом 8-12 годин в день.

До 2030 року Дубай прагне диверсифікувати структуру енергетики, яка в даний залежить на 61% від природного газу, ще на 25% від сонячної енергії, на 7% від вугілля і на 7% від ядерної енергетики.

DEWA в даний час готує тендер для будівництва фотоелектричної сонячної електростанції на 800 МВт в рамках проекту сонячного парку Mohammed bin Rashid Al Maktoum.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button