Головна / Технології / ШІ навчився заглядати людям під одяг

ШІ навчився заглядати людям під одяг

Завдяки технологіям розширеної реальності і 3D-камер, які отримали широке розповсюдження у флагманських смартфонах, ШІ отримали можливість відстежувати рухи людей — так, як ніби на них взагалі немає одягу. Нова система комп’ютерного зору, яка розроблена спеціально для цих цілей, може здатися трохи лякливою, але в ній є свій сенс.

Зараз для створення анімованих персонажів в іграх, кіно або мультфільмах комп’ютер відстежує рухи акторів у спеціальних костюмах. Джинси, плаття, рюкзак або куртку — майже все, крім повністю обтягуючого костюма, буде заважати ШІ отримувати уявлення про те, як працює ваше тіло під час певних рухів.

ИИ научился заглядывать людям под одежду

Багатофункціональний проект DoubleFusion наділяє ШІ свого роду рентгенівським зором, розкриває форму і положення тіла людини під одягом, що працює в реальному часі навіть під час швидких рухів, таких як танці. В основі технології визначення глибини і знання людської анатомії. Новаторський метод дозволяє створити скелет людини в русі, а потім «обернути» його шкірою на необхідній відстані від скелета.

ИИ научился заглядывать людям под одежду

Таким чином, користувачі за допомогою технології зможуть легко створювати повну цифрову копію себе. Толстовки, навушники, мішкуватий одяг — ніщо не заважає всевидящему окр DoubleFusion. Єдиний недолік — ШІ не може точно визначити пропорції тіла людини, якщо на ньому дуже багато одягу (тобто відрізнити повну людину від худої, але одягненої в кілька шарів одягу). Крім того, він поки погано справляється з ситуаціями, коли люди в кадрі взаємодіють з іншими об’єктами, сприймаючи як єдине ціле.

 
comments powered by HyperComments