Технології

Ілон Маск розповів про наступний «вбивчий продукт» Tesla

І це не безпілотні електромобілі, як ви могли подумати.

Image by Blomst from Pixabay

Уже в наступному році головним продуктом компанії Tesla будуть не легкові авто, а щось зовсім інше — «сонячний дах» Solar Roof. На це засновник компанії Ілон Маск натякнув під час телеконференції, присвяченій фінансовим підсумкам Tesla в третьому кварталі нинішнього року.

«Що вам хочеться бачити навколо через десять років? Які продукти зроблять ваше життя краще? Яке майбутнє ви хочете? Я думаю, що це майбутнє, в якому у нас будуть гарні дахи, що генерують енергію; вони будуть міцними і еластичними і кращі у всьому, ніж звичайний дах », — сказав бізнесмен. Також Маск назвав Solar Roof «убивчим продуктом», додавши, що це стане очевидно дуже скоро.

Технологію «сонячного даху» від Tesla вперше анонсували ще в 2016 році. Solar Roof складається з черепиці з вбудованими сонячними батареями: вони передають зібрану енергію в акумулятор, який, в свою чергу, подає напругу на інвертор для перетворення в змінний струм.

© electrek.co

Одна з головних переваг Solar Roof — економічна вигідність такої черепиці. Рік тому Ілон Маск в своєму Twitter писав про те, що така технологія дозволить економити до 500 доларів щорічно на комунальних платежах. «Це як якби на вашому даху знаходився принтер, що друкує гроші», — рекламував розробку Маск.

Крім того, «сонячний дах» від Tesla буде простий в монтажі. Комплект для середнього будинку площею близько 185 квадратних метрів можна буде встановити лише за вісім годин. Монтаж звичайного даху, для порівняння, займає кілька днів. Також на черепицю Solar Roof нададуть 25-річну гарантію.

Зараз Tesla активно нарощує обсяги виробництва і продажів сонячної черепиці. Згідно зі статистикою, озвученої Маском, в третьому кварталі 2020 го темпи впровадження Solar Roof зросли втричі в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року. Також Tesla прискорює набір співробітників, щоб впоратися з постійно зростаючим обсягом установок сонячної черепиці та готується вперше вийти на міжнародний ринок: продажу Solar Roof найближчим часом почнуться в Канаді.

Натхнення: naked-science.ru

Кнопка «Наверх»