Технології

Ілон Маск представив проект підземного електробуса

Новатор переконаний, що мережа підземних тунелів між містами з безпілотниками стане відмінною альтернативою наземним трасам.

Илон Маск представил проект подземного электробуса

Бурильна компанія Ілона Маска, який вирішив остаточно перемогти автомобільні пробки за допомогою тунелів, вже представила концепт електричного безпілотного автобуса, здатного їздити під землею.

Нагадаємо, прокладати пілотний тунель в одному з найбільш пробкових міст світу Лос-Анджелесі бурильна компанія Маска мала почати на початку цієї весни. Новатор переконаний, що мережа підземних тунелів між містами з безпілотниками стане відмінною альтернативою наземним трасам. Вона буде складатися з 30 рівнів.

У Ванкувері на профільній виставці Маск представив концепт громадського транспорту для тунелю під Лос-Анджелесом. Система буде простою і безпечною: спущений в тунель за допомогою спеціальної платформи-ліфти автомобіль встановлять на монорельс. Швидкість платформ з завантаженими на них автомобілями (метро для машин) зможе досягати 200 км/год.

На думку Ілона Маска, подібні тунелі дозволять розвантажити магістралі та зменшити затори. Крім того, їх можна об’єднати з системою вакуумних надзвукових тунелів Хайперлуп, щоб переміщатися між містами.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button