Аналітика

Independent: Ізраїль побоюється витоку інформації від Трампа в Росію

Влада Ізраїлю побоюються, що обмін засекреченою інформацією з США може призвести до того, що вона потрапить до Росії та Ірану, повідомляє британська газета The Independent з посиланням на ізраїльські ЗМІ. В останні 15 років у американської розвідки виявилася деяка частина абсолютно секретної ізраїльської інформації, яка може бути скомпрометована після інавгурації Дональда Трампа.

addf68b2b3277fa697241a848568c9e4

Обраний президент відомий своїм хорошим ставленням до Росії і президента Путіну особисто, який в свою чергу ладнає з іранською владою. Як стверджує ізраїльський журналіст Ронен Бергман, нещодавно між офіцерами американської та ізраїльської розвідки відбулася таємна зустріч.

Джерела повідомили журналісту, що у Путіна є «важіль тиску» на Трампа, і що американські розвідники попередили своїх ізраїльських колег про те, що слід «бути обережними», передаючи засекречену інформацію Білому дому і Раді нацбезпеки. Щоб уникнути витоків секретів Тель-Авіва в Тегеран, американці також порадили ізраїльтянам не передавати таємну інформацію в Вашингтон, поки не стане ясно, що Трампа ніхто не шантажує, і що у нього немає неналежних президенту зв’язків з Росією.

Натхнення: inosmi.info


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button