Екологія

Індія та Непал найбрудніші місця на планеті

Дослідники з Інституту енергетичної політики Чиказького університету повідомили, що найбрудніше повітря на Землі — в Непалі та Індії. Такі висновки вчені зробили після проведеного ними аналізу даних, отриманих зі супутників.

Наявність у повітрі великої кількості твердих частинок, згідно з дослідженнями, скорочує тривалість життя. Так, найбільш забруднене повітря виявилося в Непалі. Тут вплив забруднення навколишнього середовища на населення має катастрофічний характер. Життя непальців у середньому скорочується більше ніж на чотири роки. У різних районах країни, рівень забруднення різниться.

Така ж ситуація в Індії. Найвища концентрація твердих частинок — в Катманду і околицях Делі. У регіоні Гімалайських гір повітря відносно чисте, а от у штатах Біхар, Уттар-Прадеш, Харьяна і Пенджаб становище настільки плачевне, що, на думку вчених, термін життя населення скорочується на шість років.

Китай також вважається державою з сильним забрудненням повітря, але тут термін життя населення скорочується «всього» на 2,9 року. У Сполучених Штатах Америки цей показник становить 0,1 року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button