Людина

Духовні переконання впливають на стан здоров’я

Люди, які звинувачують карму в своєму поганому стані здоров’я, частіше відчувають болі і мають погане психічне здоров’я, вважають американські вчені з Університету Міссурі.

ca31be76d384be16c7a5c7db72881131

«В цілому, чим більше ви релігійні або духовні, тим ви здоровіші, – каже нейропсихолог Брік Джонстон. – Тому у деяких людей, навіть якщо вони мають найменший ступінь негативної духовності – в основному, коли люди вважають, що вони хворі, тому що вони зробили щось неправильно, і Бог карає їх – здоров’я в результаті стає тільки гірше».

Вчені вивчили близько 200 осіб, щоб дізнатися, як їхні духовні переконання впливають на їхній стан здоров’я. Учасники дослідження мали ряд захворювань, таких як рак, черепно-мозкові травми або хронічні болі. Фахівці розділили випробовуваних на дві групи: люди з негативною духовністю, які вважали свою хворобу покаранням вищих сил, і люди з позитивною духовністю, які не думали, що вони кинуті і кимось покарані.

Читайте також:

Учасники відповіли на питання про емоційне і фізичне здоров’я, в тому числі фізичного болю. Було встановлено, що в групі з негативною духовністю люди набагато частіше повідомляли про високий рівнень болю, а також гіршому фізичному і психічному здоров’ї, в той час як люди з позитивною духовністю повідомляли про хороше психічне здоров’я. Тим не менш, навіть якщо люди повідомляли про позитивні духовні вірування, будь-яка ступінь негативної духовної віри сприяла погіршенню стану здоров’я.

Фахівці вважають, що цільові заходи, спрямовані на нейтралізацію негативних духовних переконань, можуть допомогти деяким людям зменшити біль і поліпшити загальний стан здоров’я. Попередні дослідження показали, що близько 10% людей мають негативні духовні переконання, наприклад, вважаючи, що, якщо вони роблять щось неправильно, Бог не буде їх любити їх і покарає.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments