Різне

Як повернутися до трудових буднів

Як повернутися до трудових буднівВійти в робочу колію після довгих свят завжди непросто. Тим не менш, уникнути цього неможливо. Але щоб перехід від галасливих веселощів до трудових буднів не був занадто різким, намагайтеся слідувати декільком простим порадам психологів.

Протягом перших трьох днів після свят, швидше за все, ви будете відчувати апатію. Це важкий стан можна полегшити, якщо в перший тиждень після роботи здійснювати щоденні півгодинні прогулянки, а вдома відводити час занять до душі: читання, малювання, переглядам фільмів, походам у кіно, катання на ковзанах або медитації. Тобто намагатися плавно перебудуватися на робочий лад. Нехай після роботи в офісі задоволення доставляє хобі. Це стане своєрідним відпочинком і допоможе зняти стрес, стверджують фахівці.

У перший трудовий день, а також за день до початку робочого тижня рекомендується пити більше води і трав’яних настоїв, які очищають організм від токсинів. А раз на день потрібно їсти буряк, оскільки це холіновмісткий продукт і відмінний антидепресант. Звичайно, атмосфера у вашому будинку також повинна сприяти здоровій психологічній перебудові, тому климат-контроль, з іонізіцією та озонуванням повітря, а також комфортною температурою, стане одним із чинників для позитивного повернення в робочий ритм.

Експерти радять частіше готувати салат зі свіжого буряка, наприклад, з сиром, заправлений соняшниковою олією або оливковою. А ось від вживання у великих кількостях такого продукту, як банан слід відмовитися: це окислювальний продукт, тобто його можна їсти не більше одного-двох на день.

У перший післясвятковий тиждень краще відмовитись від алкоголю, оскільки його було і так забагато в свята. Жирну їжу теж краще вживати якомога рідше.

Що ж стосується одягу, то для максимального комфорту в перший робочий день фахівці рекомендують надіти що-небудь просте і зручне з переважаючими м’якими тонами.

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button