Різні цікавинки

Вторинний авторинок — критерії вибору ВАЗ

Якщо порівнювати показники першого півріччя 2014 з аналогічним періодом минулого року, то спостерігаються невтішні тенденції спаду продажів, як на первинному автомобільному ринку, так і на вторинному. Цьому є об’єктивні причини, насамперед, пов’язані з подіями, що відбуваються в країні, а також з фінансовою нестабільністю населення, практично, всіх регіонів нашої країни.

Автомобільний ринок західного регіону

Тільки в західному регіоні, де населення максимально орієнтоване на доходи, отримані за межами нашої країни, спостерігається інтерес до більш дорогого сегменту автомобільного ринку. Сьогодні, завдяки активній рекламі і легкодоступності інтернет-ресурсів, все більше угод при бажанні купити ВАЗ в Харкові проходить на автопортале «АвтоМакс». Однак, лідируючі позиції в країні належать автомобілям німецького виробництва:

— Фольксваген (8%),
— Мерседес-Бенц (6%),
— Опель (5,5%).

Також не покидають рейтингові листи:
— Рено (3,5%);
— Форд (3,3%);
— Шевроле (3,0%);
— Тойота (2,9%);
— БМВ (2,5%).

Наші співвітчизники віддають перевагу моделям які не старші 10 років, та мають найбільш привабливе співвідношення ціни і якості.

Вторинний регіональний ринок — лідер ВАЗ

foto_cikavvosti_30.09.2014-02-013
Для інших регіонів нашої країни, особливо з низьким рівнем доходів, характерно зменшення середньої вартості купівельного чека. Тому тим, хто ще недавно мріяв про іномарку, доводиться задовольнятися Вазами, ціна яких сьогодні одна з найпривабливіших на вітчизняному ринку. В даний час можна купити ВАЗ, не витративши багато часу на пошук. Популярні інтернет-майданчики пропонують найширший модельний ряд продукції Волзького автомобільного заводу. Найбільш затребуваними серед покупців є:

— ВАЗ 2107;
— ВАЗ 2110;
— ВАЗ 21099.

Більшість цих моделей зовсім недавно зняті з виробництва, і їх середній вік на вторинному ринку коливається від 5 до 10 років, що є найбільш прийнятним показником. Більш молоді моделі автомобілів мають вищий ціновий діапазон. А їх технічний стан, при нормальних умовах експлуатації, особливо в міських умовах, дозволяє ще постійно не заглядати під капот автомобіля. Клієнти популярних інтернет-ресурсів мають можливість отримувати актуальну інформацію в режимі реального часу, що дозволяє швидко відслідковувати новинки ринку.

Кнопка «Наверх»